Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанської міської ради

    27 січня 2022 року у приміщенні міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанської міської ради.

Під час засідання комісією були розглянуті та затверджені вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади директора КП «ЦПМСД Вовчанської міської ради», встановлені вимоги до оформлення конкурсних пропозицій, визначені дати початку та кінцевого строку, а також адреси приймання документів для участі в конкурсі. Окрім того, була визначена дата проведення наступного засідання конкурсної комісії та затверджено текст оголошення про проведення конкурсу.

За підсумками проведення засідання конкурсної комісії складено протокол.

 

Відбулося перше засідання Виконавчого комітету міської ради у 2022 році

     27 січня відбулося засідання Виконавчого комітету Вовчанської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Степанця. Міський голова підвів підсумки роботи Виконкому за 2021 рік та окреслив  перспективи на 2022 рік.

Перед розглядом питань порядку денного Анатолій Степанець вручив подяки міської ради та висловив слова вдячності керівникам кафе «Рафінад» та магазину «Моноліт» за яскраве новорічне оформлення своїх закладів та створення святкового настрою для мешканців громади. 

Детальніше...

Заміна вуличного освітлення триває

   Працівники відділу благоустрою міської ради продовжують роботи з заміни ламп у ліхтарях вуличного освітлення.

Вчора, 26 січня 2022 року  роботи проводились на вулицях: Селянська, Миру, Шевченко та по вул. Зелена. Днями раніше  роботи були проведені по вулицях Чапліївській та Дорошенко. Дякуємо за допомогу у наданні автовишки Прат «Вовчанський ОЕЗ».

Звертаємось до всіх громадян з проханням повідомляти завчасно про непрацюючі ліхтарі напряму по телефону 4-26-18.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 січня 2022 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Вовчансьбкої міської ради під головуванням заступника  міського голови Сергія Круподері.

    На комісії було розглянуто ряд питань,  а саме: про доцільність реєстрації малолітніх дітей, залишених у пологовому будинку; про визначення батькові  порядку участі  у вихованні доньки.

   За результатами засідання прийняті відповідні рішення  для наступного затвердження  виконавчим комітетом  Вовчанської міської ради, як органом опіки та піклування.