Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Любі жінки Вовчанської міської територіальної громади!

    Від усього серця вітаю вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
     Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.
Усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті –  любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і  підтримує у тяжкі хвилини.
   Любі жінки! Саме ви надихаєте нас на шляхетні вчинки, щодня даруєте нам любов, турботу, душевний спокій і затишок. Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки.
    Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям, онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі і миру всім нам!

З повагою,

міський голова Анатолій Степанець!

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

 24 лютого 2022 року Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 05:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Згідно зі статтею 4 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", на територіях, на яких введено воєнний стан, для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадського порядку та безпеки, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян можуть утворюватися тимчасові державні органи - військові адміністрації.

Згідно з ст. 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) може здійснювати такі заходи правового режиму воєнного стану:

ЗОКРЕМА:

  1. встановлювати посилену охорону важливих об’єктів національної економіки та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення, і вводити особливий режим їхньої роботи.
  2. запроваджувати комендантську годину (заборону перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), а також встановлювати спеціальний режим світломаскування;
  3. встановлювати особливий режим в’їзду і виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів;
  4. перевіряти документи у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян;
  5. забороняти проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.

Нагадуємо, що на території міської ради введено коменданську годину з 22.00вечора  до 06.00 години ранку.

Комендантська година – це вимушений крок, але в нинішніх умовах  воєнного стану необхідний задля безпеки мешканців громади.

За крайньої потреби пересування містом під час комендантської години обов’язково потрібно мати при собі документи, що посвідчують особу.

  Також інформуємо, що міська рада  та всі комунальні підприємства, аптеки , магазини громади працють в штатному режимі.

Шановні мешканці!

Повідомляємо, що в міській раді працює телефон “гарячої лінії”

т. 4-22-30 на який Ви можете зателефонувати з  питань життєдіяльності громади.

Шановні земляки, бережить своє життя та життя своїх близьких!

 

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що на даний час припинено  проїзд автотранспорту по мостам  вул.Соборна та вул.Гурканівська, через їх руйнування.

Пішохідний прохід по Гурканівському містку розчищено комунальною службою та  відкрито.

 

Шановні земляки, бережить своє життя та життя своїх близьких!

 

Відбулося засідання опікунської ради

    23 лютого 2022 року заступник міського голови Сергій Круподеря провів засідання опікунської ради, на якому були присутні члени опікунської ради та запрошена на засідання начальник відділу соціального захисту населення. На засіданні розглядалися питання, що належить до компетенції органу опіки та піклування щодо забезпечення реалізації прав на охорону здоров’я, соціальний та правовий захист, соціальне обслуговування  повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки. За результатами обговорення питань опікунська рада прийняла відповідні рішення.

Відбувся шаховий бліц-турнір

19 лютого 2022 року в приміщенні Вовчанського ліцею № 1 вiдбувся шаховий блiц-турнiр "Проводи зими". Змагання проводились у двоих категорiях: дорослi та школярi.В змаганнях взяли участь 38 спортсменiв : Вовчансько-Хуторського, Вiльчанського, Новоолександрiвського, Бугаiвського, Бiлоколодязького старостатiв та м.Вовчанська, а також вчителi фiзкультури з Охрiмiвського, Волохiвського, Юрченкiвського, Вiльчанського лiцеiв. В дорослiй категорii маемо такi результати:

Детальніше...