Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Новини центру зайнятості

Методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи для педагогічних працівників

КЗ "Вовчанський ліцей №1",Гатищенська філія КЗ "Вовчанський ліцей №1" 19 жовтня 2021 року провела провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Світлана Проценко. Мова йшла про важливість та необхідність профорієнтаційної роботи серед учнів.

Серед інших компонентів такої роботи була виділена профдіагностика. А найвдалішим сервісом для професійного самовизначення є онлайн-платформа "Моя професія: консультативна мережа", за допомогою якої можна отримати детальну характеристику своїх професійних схильностей та здібностей.

Профінформатор розповіла про специфіку ринку праці в регіоні, його особливості та на що слід звернути увагу учнів при виборі професії.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості продовжує тісну співпрацю з соціальними партнерами.

   Так, 18 жовтня 2021 року  було проведено  правовий семінар - консультацію для безробітних осіб "Забезпечення прав осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення" за участю начальника Вовчанського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьової Марії. Фахівець розповіла про пільги, які можуть мати особи з інвалідністю відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Детальніше...

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

  Відомо, що коли людина працює з задоволенням, вона не помічає часу і втоми. Якщо обрана професія приносить задоволення – тоді людина щаслива.

Розпочався навчальний рік, фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професії до душі, визначення професійного життєвого шляху.

Детальніше...

До уваги жителів Вовчанщини! Запрошуємо на безкоштовне навчання за професією "Адміністратор"

      Адміністратор - це особа, що здійснює роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів. Консультує відвідувачів з питань, що стосуються послуг, які надає підприємство. Здійснює роботу з обслуговування відвідувачів, створення для них комфортних умов. Забезпечує контроль за збереженням матеріальних цінностей. Консультує відвідувачів з питань, що стосуються послуг, які надаються. Вживає заходів щодо запобігання і ліквідації конфліктних ситуацій.

Детальніше...

Шановні громадяни!

      На Освітньому порталі Державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/ - новий безкоштовний курс для тих, хто хоче створити власну справу - «StartBusinessChallenge»

«StartBusinessChallenge» є державним онлайн-сервісом, який безкоштовно надає актуальну інформацію про те, як крок за кроком легально відкрити власну справу.

Детальніше...