Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Новини ЦНАП

Щодо роботи порталу Дія

Як просто отримати сертифікат у Дії через застосунок або портал?
 
 
 
 
 
 
 
Як перевірити COVID-сертифікат у Дії?
 
 
 
 
 
Як увійти на портал Дія?
 
 
 
 
 
 
Як отримати електронний підпис від ПриватБанку
 
 
 
 
 
 
Не підтягується COVID-сертифікат у Дії: 10 найпопулярніших запитань
 

ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

 З 1 серпня 2021 року державним реєстратором має забезпечуватися перевірка інформації з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва про результати проведення технічної інвентаризації у випадках, визначених законодавством. Така процедура має відбуватись у разі подання для проведення державної реєстрації технічного паспорта на об’єкт нерухомого майна або ж на об’єкт незавершеного будівництва. Про це повідомив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець.

Цей новий вид перевірки у процедурі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з’явився у зв’язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», якою затверджено Порядок ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Детальніше...

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! ЗМІНЕНО БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 року  № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» змінено бланки документів стосовно початку виконання підготовчих, будівельних робіт, а також введення в експлуатацію збудованих об’єктів.