Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

УТОЧНЕННЯ ЗМІН В УМОВАХ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

19 травня 2021 року Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

У травні 2021 року розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, КРІМ домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;

 

  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

 

  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року.

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні — вересні 2021 року буде призначатись з ТРАВНЯ 2021 року.

Усі житлові субсидії для громадян України з травня 2021 року будуть виплачуватися ВИКЛЮЧНО в готівковій формі.