Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Новини субсидій та соціального захисту

Віталій Музиченко: Монетизація субсидій – це механізм, який дає можливість людям економити

Субсидії, починаючи з травня 2021 року, надаються винятково у готівковій формі, а зекономлені кошти можна використовувати на власні потреби. Про це сказав заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

«Перехід виключно на монетизовану форму робить систему житлових субсидій більш ефективною й стимулює громадян до раціонального використання енергоресурсів, – вважає Віталій Музиченко. – Якщо раніше в нас було багато міфів про те, що потрібно випалювати газ, електрику, використовувати воду, бо не дадуть субсидію, то сьогодні субсидія надається виключно на уніфіковані соціальні норми. І отримувач субсидії, який економить і споживає менший обсяг житлово-комунальних послуг, ніж визначено соціальними нормативами, решту залишає собі. Ці кошти людина може вкладати, в тому числі, і у заходи енергоефективності».

Детальніше...

Нова державна служба забезпечує рівні права і можливості жінок і чоловіків

     23 вересня 2021 року заступник Міністра соціальної політики Ольга Ревук взяла участь у семінарі „Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей”, який був організований Національним агентством України з питань державної служби.

Детальніше...

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

02 вересня 2021 року у фойє відділу соціального захисту населення Вовчанської міської ради відбувся прийом осіб з інвалідністю спеціалістами  ТОВ «АКТИВОРТО» для забезпечення технічними засобами реабілітації та ортопедичним взуттям.   

Детальніше...

Соціальна підтримка багатодітних малозабезпечених сімей

            Постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 № 803      « Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень. 

       Одноразова грошова допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6—18 років (включно).

Одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).