Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Оголошення

Повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Вовчанській міській раді

25 жовтня 2021 року відбудуться Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Вовчанській міській раді (м. Вовчанськ, вул. Пушкіна,1, 2 поверх, мала зала ).Початок о 15.00 год.

Список кандидатів до складу молодіжної ради, які будуть брати участь в установчих зборах з формування складу молодіжної ради при Вовчанській міській раді

Детальніше...

Порядок перебування в адміністративних приміщеннях Вовчанської міської ради під час карантину.

 

 

  1. Заборонити перебування працівникам і відвідувачам в адміністративних будівлях міської ради без вдягнутих засобів індивідуального захисту (маски, респіратори). 
  2. Рекомендувати працівникам міської ради під час перебування у службових приміщеннях не допускати скупчення громадян (більше однієї особи) та тримати міжособову дистанцію під час виконання посадових обов’язків.
  3. Запровадити обов’язкове використання дезінфікуючих засобів для обробки рук та приміщень, в яких перебувають відвідувачі.
  4. Обмежити на території Вовчанської територіальної громади прийом громадян керівництвом, структурними підрозділами, виконавчими органами та комунальними підприємствами міської ради, крім надання невідкладних послуг населенню. Особистий прийом громадян керівництвом міської ради проводити згідно з окремим порядком.
  5. Розмістити на вході в приміщення та на службових кабінетах інформаційні таблички щодо карантинних обмежень (перебування в засобах індивідуального захисту та дотримання дистанції).
  6. Довести інформацію щодо карантинних обмежень в міській раді до відома працівників міської ради та підпорядкованих структурних підрозділів і розмістити на офіційному сайті Вовчанської міської ради після затвердження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС.

До уваги мешканців міста Вовчанська

Відповідно до листа начальника Чугуївського відділення АТ «Харківгаз» від 07.10.2021 р. № 610-Сп-33653-1021 інформуємо вас, що з 18.10.2021 року буде тимчасово припинено  газопостачання  міста Вовчанська, а саме: вул. Станична та вул. Господарська (всього 41 домоволодіння), в зв’язку з проведенням ремонтних робіт  на ШРП № 53 (м. Вовчанськ, вул. Станична). Мешканці зазначених вулиць будуть попереджені до початку проведення  робіт шляхом розміщення об’яв на дошках оголошень.

Детальніше...

Оголошення

Відділ ДАБК Вовчанської міської ради повідомляє, що  17 вересня 2021 року відбудеться засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності стосовно виконання будівельних робіт з реконструкції будівлі по вулиці Соборна, 70 в місті Вовчанськ Чугуївського району Харківської області.

Детальніше...