Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

  За допомогою платформи   Google Meet для вчителів 4-х класів закладів загальної середньої  освіти Вовчанської міської ради  відбувся вебінар за темою « Особливості організації освітнього процесу у 4 класі », підготовлений Аллою КОМЕРИСТОЮ, консультантом  КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників Вовчанської міської ради ».

Детальніше...

 

"Щоб мирне небо на усій землі єднало всіх дітей по всьому світу"

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

    У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

   1 червня на території Вовчансько-Хутірського закладу дошкільної освіти проходили веселі змагання «Тато, мама, я – туристична сім’я». Цю незвичну, цікаву ідею ініціював депутат міської ради Скрипниченко О.М., він також був суворим, але справедливим суддею змагань. Гостями та глядачами цього незвичного свята були міський голова Анатолій Степанець, начальник відділу освіти Віра Сорокова, керівник старостинського округу Віра Никоненко. Вони привітали вихованців та працівників закладу зі святом. Серед глядачів також були і дошкільнята  Волохівки, які теж із задоволенням  відзначили День захисту дітей у такий незвичайний спосіб.

         Велику підготовчу роботу провели працівники колективу дитячого садочка.  Також не обійшлося без допомоги батьків, оскільки саме вони стали учасниками змагання. Протягом всього дійства глядачі полинули у казковий туристичний похід, де можна було й риби наловити, юшки зварити, і Бабу Ягу у лісі зустріти. Змагання були цікаві, веселі й запальні.

   Учасники команд отримали заслужені нагороди, а всі дітки дошкільного закладу ласували різноманітними солодощами: цукерками, свіжими фруктами і навіть морозивом. А додому із садочка йшли у гарному піднесеному настрої з кулькою у руці.

Детальніше...

 У конкурсі взяли участь 18 закладів загальної середньої освіти. До організаційного комітету було подано 45 робіт. 

Журі  визначило переможців:

 • колективну роботу учнів 5 кл.  КЗ «Новоолександрівський ліцей»;
 • колективну роботу учнів 4 кл. КЗ «Волохівський ліцей»;
 • роботу учениці 7 кл. Березіної Діани КЗ «Вовчанський ліцей №3»;
 • колективну роботу  учнів КЗ «Іванівський ліцей»;
 • роботу учениці 3 кл. Бойко Віолети та учня 4 кл. Комих Георгія КЗ  «Пільнянський ліцей»;
 • роботу учениці 3 кл. Дриль Карини КЗ «Білоколодязький ліцей»;
 • колективну роботу учнів 7 кл. КЗ «Бугаївський ліцей»;
 • колективну роботу учнів 7 кл. КЗ «Вовчанський ліцей №2»;
 • колективну роботу учнів 7 кл. КЗ «Рубіжненська гімназія»;
 • роботу Хайло Ірини КЗ  «Юрченківський ліцей»;
 • роботу учениці  Жерновської Дар’ї  КЗ «Варварівський ліцей»;
 • колективну роботу учнів 6 кл.  КЗ «Вовчанський ліцей №1»;
 • роботу учня 9 кл. Ракітянського Ярослава КЗ «Вовчанська гімназія №6»;
 • колективну роботу учнів 8 кл. КЗ «Вовчанський ліцей №7»

Детальніше...

 Уже традиційно 01 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості й надії. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського, здійснення їх мрій і сподівань на краще.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. Так, щороку, 1 червня у закладах освіти Вовчанської міської ради відзначається  свято маленьких громадян  нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо ставати на ноги. Ось і цього року Вовчанською міською радою разом із адміністраціями закладів освіти проводились святкові заходи, присвячені нашим дітям, зокрема було проведено конкурс малюнків «Щасливе дитинство», результати якого будуть визначені у період з 03 по 06 червня поточного року.

Детальніше...

 День пам’яті і примирення та День  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це важливі дати у житті всіх українців, а особливо для підростаючого покоління. Адже від їхнього виховання залежить майбутнє всієї держави. Вчителі нашого закладу розуміють важливість патріотичного виховання школярів, тому і надають йому важливого значення.

 

З цією метою у закладі  була організована книжкова виставка «Подвиг не має забуття», на якій можна було ознайомитися із літературою про подвиги солдатів у Другій світовій війні, художньою літературою. Також була проведена виставка дитячих малюнків «Що я знаю про війну», на якій були виставлені  роботи учнів 2-9 класів. Найкращою визнана робота учня 4 класу Іванова Іллі . Учениця 5 класу Дерев’янко Тетяна взяла участь у марафоні авторських віршів  «Слово про війну»  із власним віршем «Війна – це біль».

Детальніше...

27.04. та 28.04.2021 року адміністрація  КЗ «Волохівський ліцей» взяла участь у проведенні круглого столу  «Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19», ініціатором проведення якого була Громадської організації «Батьки за вакцинацію», в ході провденен6ня якого було обговорено нагальні питання щодо вакцинації загалом.

Детальніше...

 

Головне завдання будь-якої країни – зберегти молоде покоління  як безцінний  потенціал для майбутнього становлення ефективної сильної держави.

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці. 

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Детальніше...