Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

В цілому до бюджету Вовчанської міської ради з урахуванням трансфертів та коштів спеціального фонду за І півріччя 2021 року зараховано 154117,9 тис.грн.

Доходів до загального фонду (без урахування трансфертів) надійшло в сумі 85838,1 тис.грн. Доходів спеціального фонду (без урахування трансфертів) одержано 3290,9 тис. грн.

Базова дотація з державного бюджету до бюджету міської ради надійшла в повному обсязі  до запланованих лімітних призначень сумі 6168,0 тис.грн.

До бюджету територіальної громади надійшло цільових субвенцій з державного бюджету в сумі 56408,2 тис.грн., а саме:

- освітня  субвенція – 54767,3 тис. грн.;

- на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 251,8 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 273,2 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок залишку коштів субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 132,9 тис. грн.;

- на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 983,0 тис. грн.

Крім того, до бюджету громади надійшла інша субвенція в сумі                  419,5 тис. грн.

Бюджетні кошти спрямовувались, в першу чергу, на фінансування видатків на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг, продукти харчування, медикаменти.

Фінансування запланованих видатків міського бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань, відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

 

Начальник фінансового відділу

Вовчанської міської ради                                             Ганна СТАРОДУБЕЦЬ