Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

  

В цілому до бюджету Вовчанської міської ради з урахуванням трансфертів та коштів спеціального фонду за січень - травень 2021 року зараховано 117303,9 тис.грн.

Доходів до загального фонду (без урахування трансфертів) надійшло в сумі 71169,7 тис.грн., або 110,7% до плану звітного періоду (+6895,6 тис.грн.).

Доходів спеціального фонду (без урахування трансфертів) одержано 2473,6 тис. грн.

Базова дотація з державного бюджету до бюджету міської ради  надійшла в повному обсязі  до запланованих лімітних призначень сумі 5140,0 тис.грн.

До бюджету територіальної громади надійшло цільових субвенцій з державного бюджету в сумі 37977,3 тис.грн., а саме:

- освітня  субвенція – 36651,3 тис. грн.;

- на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 146,3 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 227,7 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок залишку коштів субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 132,9 тис. грн.;

- на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 819,2 тис. грн.

Крім того, до бюджету громади надійшла інша субвенція в сумі    265,5 тис. грн.

Бюджетні кошти спрямовувались, в першу чергу, на фінансування видатків на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг, продукти харчування, медикаменти.

Фінансування запланованих видатків міського бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань, відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

 

 

                                                                             Начальник фінансового відділу

Вовчанської міської ради                                             Ганна СТАРОДУБЕЦЬ