Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

 

В цілому до бюджету Вовчанської міської ради з урахуванням трансфертів та коштів спеціального фонду за січень-листопад 2021 року зараховано 308564,6 тис.грн.

Доходів до загального фонду (без урахування трансфертів) надійшло в сумі 186254,9 тис.грн., або 105,5% до плану звітного періоду (+9757,9 тис.грн.).

Доходів спеціального фонду (без урахування трансфертів) одержано 8922,1 тис. грн.

Базова дотація з державного бюджету до бюджету міської ради надійшла в повному обсязі  до запланованих лімітних призначень сумі 11308,0 тис.грн., дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – в сумі 2124,3 тис. грн.

До бюджету територіальної громади надійшло цільових субвенцій з державного бюджету в сумі 90741,6 тис.грн., а саме:

- освітня  субвенція – 85832,7 тис. грн.;

- на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості – 452,4 тис. грн.;

- на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 430,8 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 664,1 тис. грн.;

- на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1772,3 тис. грн.;

- на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок залишку коштів субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 132,9 тис. грн.;

- на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1456,3 тис. грн.

Крім того, до бюджету громади надійшла інша субвенція в сумі                  2667,0 тис. грн.

Бюджетні кошти спрямовувались, в першу чергу, на фінансування видатків на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг, продукти харчування, медикаменти.

Фінансування запланованих видатків міського бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань, відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

 

Начальник фінансового відділу Вовчанської міської ради                                             Ганна СТАРОДУБЕЦЬ