Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

  В цілому до бюджету Вовчанської міської ради з урахуванням трансфертів та коштів спеціального фонду за січень 2022 року зараховано 24166,0 тис.грн.

Доходів до загального фонду (без урахування трансфертів) надійшло в сумі 23981,8 тис.грн., або 106,5% до плану звітного періоду (+1464,1 тис.грн.).

Доходів спеціального фонду (без урахування трансфертів) одержано 184,3 тис. грн.

Базова дотація з державного бюджету до бюджету міської ради надійшла в повному обсязі  до запланованих лімітних призначень сумі 256,3 тис.грн., дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – в сумі 102,7 тис. грн.

До бюджету територіальної громади надійшло цільових субвенцій з державного бюджету в сумі 7170,5 тис.грн., а саме:

- освітня  субвенція – 7133,3 тис. грн.;

- на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 37,2 тис. грн.;

Крім того, до бюджету громади надійшла інша субвенція в сумі                  65,4 тис. грн.

Бюджетні кошти спрямовувались, в першу чергу, на фінансування видатків на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг, продукти харчування, медикаменти.

Фінансування запланованих видатків міського бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань, відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

 

Начальник фінансового відділу

Вовчанської міської ради                                             Ганна СТАРОДУБЕЦЬ