Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

  01 грудня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірини П’явки відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Комісією було розглянуто 2 адміністративних правопорушення, вчинених мешканцями Вовчанської громади.

Так, за результатами розгляду адміністративних  матеріалів комісією було притягнуто до адмінвідповідальності порушника у вигляді штрафу (в розмірі 102 грн) – ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

До особи, яка вчинила правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів» застосовано штраф у розмірі 340 грн.

Детальніше...

Вітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у справу зміцнення законності та правопорядку!

Інститут прокуратури відіграє значущу роль у розбудові правової та демократичної держави, адже ви стоїте на сторожі інтересів країни і громадянина, дотриманні вимог українського законодавства, захисті прав і свобод людини.

Сьогодні перед прокуратурою стоїть низка важливих завдань, серед яких ключовими є безкомпромісна боротьба з корупцією і злочинністю, контроль за дотриманням законодавства у всіх сферах життєдіяльності.

Віра людей в закон і справедливість багато в чому залежить від ефективності роботи органів прокуратури. Ваш професійний досвід, шановні працівники прокуратури, ваші наполегливість, самовідданість та принциповість є запорукою збереження в Україні політичної стабільності та громадянського миру.

Зичимо всім вам міцного здоров’я, тепла та сімейного щастя, успіхів у професійній діяльності. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону!

Продовжуємо заходи з благоустрою території Вовчанської громади  

   На минулому тижні працівники Вовчанського відділу благоустрою міста  проводили роботи з впорядкування територій громади, а саме: прибирання в  міні-парку по вул. Соборній; покіс трави в парку Горького; вивезення гілок з вулиць міста; засипання ями за Будинком культури міста Вовчанська та ліквідація громадського туалету; ремонт елементу скейт-парку; прибирання сміття по місту тощо.

Детальніше...

Вовчанська міська рада на “прямому” телефонному зв'язку з мешканцями громади

  Вовчанський міський голова  Анатолій Степанець провів “пряму” телефонну лінію, під час якої особисто відповідав на дзвінки мешканців громади. До міського голови звернулися мешканці міста Вовчанська, смт.Вільча та с.Волохівка.

 Так,  через старосту, колективно,  звернулися мешканці смт.Вільча   з низкою  проблем.  В своїй відповіді Анатолій Степанець зазначив, що в планах на 2022рік стоїть  вирішення питань    відновлення вуличного освітлення по 9 вулицях селища,  забезпечення населення якісною питною водою, покращення стану доріг та  благоустрій селища.

 Кілька питань стосувалися надання соціальної допомоги одиноким та малозабезпеченим громадянам, питання благоустрою міста та населених пунктів громади.

Детальніше...