Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Новини центру зайнятості

Увага! Навчання в грудні!

  Повідомляємо, що у грудні 2021 року в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочинається навчання за професіями:

- «В’язальник трикотажних виробів та полотна» (адреса: м. Дергачі, вул. Наукова, 1; термін навчання: з 02.12.2021 по 09.06.2022).

Детальніше...

Електронний кабінет роботодавця

     Електронний кабінет роботодавця на сайті ДСЗ: переконайтесь, що цей сервіс зручний і практичний. Користуючись ним, ви збережете безцінний ресурс – часі зробите чимало важливих справ!

Кабінет роботодавця на сайті www.dsz.gov.ua дає можливість:

  • переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених претендентів на роботу;
  • подавати звітність до центрів зайнятості онлайн;
  • переглядати актуальні резюме шукачів роботи;
  • створювати вакансії та передавати їх для подальшої модерації спеціалісту центру зайнятості. Далі – фахівець розмістить їх на нашому сайті;
  • отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Зареєструвати електронний кабінет можна тут:

https://www.dcz.gov.ua/cabinet

 

Про рекрутинг

   Служба зайнятості є найбільшим і найпотужнішим рекрутинговим агентством в Україні. І це не гучні слова! Використовуючи сучасні технології і способи підбору персоналу, фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості мають можливість оперативно підходити до пошуку затребуваних ринком праці кадрів, своєчасно та гнучко реагувати на потреби роботодавців. Протягом 10 місяців поточного року таких звернень було чимало, але фахівцям вдалось своєчасно та оперативно відреагувати на всі кадрові виклики ринку праці.

Більш детально - за посиланням

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/yak-pracyuye-rekrutyn

Зверніть увагу!

   Пропонуємо переглянути освітній серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн» . Це чесна розмова про працевлаштування, про те, як не втратити мотивацію, про вік і досвід. І що, зрештою, робити, аби робота мрії таки знайшлася.

Більш детально за посиланням

https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment

Та це далеко не все. Онлайн-платформа пропонує цікаву інформацію: що таке базові цифрові навички, як стати блогером, як вберегтися від кібербулінгу, як оплати комунальні послуги онлайн, що таке цифрові гроші?

Шукайте все це та навіть більше на платформі «Дія. Цифрова освіта».

Економічна екскурсія для освітян

    25.11.2021 року,  в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася економічна екскурсія для освітян навчальних закладів  Вовчанської міської ради.

Детальніше...