Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Мотиваційні тренінги для безробітних

    Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості.

Мотиваційні тренінги для безробітних - ефективний спосіб пришвидшити працевлаштування.

Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості.

Одне з головних завдань тренінгу - допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкі сторони, знайти власний шлях у житті.

Під час тренінгів учасники мають можливість покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким виявляється можливість у повній мірі реалізуватись у сьогоденні.

Підвищення мотивації клієнтів до пошуку роботи, грамотне формування мети, розвиток навичок самопізнання та особистої ефективності, раціональне планування свого часу та впевненість у своїх силах є важливими компонентами успішного працевлаштування. Перевага даного виду роботи у тому, що до вирішення завдань кожного учасника підключається не тільки тренер, але і слухачі. Під час тренінгу учасники групи використовують різні види активності: обговорення, групову дискусію, моделювання ситуацій (рольова гра), спостереження. Ці види активності спрямовані на те, щоб практикувати нові форми поведінки і отримувати зворотний зв'язок від групи, з’ясувати, як дана форма поведінки сприймається оточуючими.

Доцільність проведення таких тренінгів – у їх результативності: стабілізації психологічного стану шукачів роботи, розширення уявлення про лідерство, впевнену поведінку, важливість активної позиції безробітних осіб щодо пошуку роботи, опанування нової професії, побудови професійної кар’єри.

Запрошуємо до участі у тренінгах, які проводять фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ Телефон для довідок (05741) 4-49-96 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.