Вовчанська міська рада

 
Харківська область, Чугуївський район

 

Новини субсидій та соціального захисту

Цьогоріч на 45 % збільшилась кількість звернень з приводу вчинення домашнього насильства у порівнянні з минулим роком

Про це повідомила заступниця Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук на брифінгу в Укрінформі, присвяченому старту щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Детальніше...

Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій, що посилить рівень соціальної підтримки населення

      З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.

Так, для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон буде обчислюватись з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, які передбачені для електроопалення.

Детальніше...

Держава допоможе кожному малозабезпеченому безробітному, який хоче відкрити власну справу – Марина Лазебна

Зсічня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програмисприянняекономічній самостійності малозабезпечених сімей(Рука допомоги).

За словами Міністра соціальної політики України Марини Лазебної, на реалізацію цієї програми в проекті держбюджету на наступний рік планується близько 100 млн. грн.

Детальніше...

До кого звернутися, якщо ви стали свідком насильства над дитиною?

   Продовжуємо говорити про запобігання насильства над дитиною. Якщо трапилося так, що Ви стали свідком насильства, перше питання, яке виникає, - «Куди звернутися за допомогою». У разі виникнення такого випадку, команда Мінсоцполітики підготувала пам’ятку.

До кого звернутися, якщо ви стали свідком насильства над дитиною?

Детальніше...