Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

Про це йшлося під час зустрічі заступниці начальника Харківської обласної військової адміністрації Віти Ковальської з головами обласних та Всеукраїнських організацій учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Наразі на Харківщині зареєстровано понад 17 тисяч чорнобильців, з яких близько 8200 – брали участь в усуненні наслідків трагедії.

«Від початку поточного року держава вже спрямувала на підтримку визначеної категорії понад 11 мільйонів, ще близько 5 млн. гривень виділили з обласного бюджету Мова йде про соціальні виплати, лікування та оздоровлення у профільних закладах. Підтримка учасників ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи – у фокусі уваги начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова», - зазначила Віта Ковальська. 

У ході дискусії підіймали питання якості надання медичних послуг учасникам ліквідації чорнобильської катастрофи та їх батьківщин, надання соціальних виплат, заходи із вшанування пам'яті загиблих героїв тощо. Детальні шляхи розв'язання проблемних питань розглядатимуть за участю керівників профільних департаментів та комісій на розширеному засіданні.