Вовчанська міська військова адміністрація

 

Харківська область

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від   30 квітня        2020 року                                                          № 1-VII

 

 

 

Про обрання секретаріату    LХІІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської

ради  VIІ скликання.

 

 

      Керуючись Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, та  рішенням І пленарного засідання ІІ (позачергової) сесії VIІ скликання № 6-VIІ від 10.12.2019 року «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами», відповідно до ст. 2, п. 7, ст. 3.1, ст. 5 Регламенту міської ради, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Обрати секретаріат LХІІІ (позачергової) сесії  Вовчанської міської ради VIІ скликання у складі депутатів:

 

 

- виборчого округу №     13 Криченка Сергія Яковлевича;         

- виборчого округу №     17 Грабара Анатолія Вікторовича.  

  

Міський голова                                                  Володимир ШЕВЧЕНКО

 

Поіменне голосування до рішення LXIII (позачергова)   VII скликання " Про обрання секретаріату   LХІІІ (позачергова) сесії  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання"

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  30 квітня    2020  року                                                № 2 –VIІ  

Про затвердження порядку денного    LХІІІ (позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на    LХІІІ (позачерговій) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:  

 

1.Земельні питання. Доповідає:  Лєбєдєва Ольга Миколаївна-  головний спеціаліст Вовчанської міської ради.

1.1.Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Жерновському Сергію Сергійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 30 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Кареткіній Наталії Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова,42  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Красовському Олексію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Шкільна, 4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0913га.  

1.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Кузьменко Зої Степанівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 62  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Нековій Марині Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції, 54а   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Никоненку Ігору Анатолійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 40а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0796га.  

1.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Полупану Григорію Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 158 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0704га.  

1.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Робочому Віталію Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 19  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0551га.  

1.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Ротку Олександру Ігоровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сєрова, 2г  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.  

1.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Русановій Людмилі Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 112 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0994га.  

1.11.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Тарасенко Галині Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 52а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0984га.  

1.12.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Щербініну Олексію Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 16 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою Зозулі  Ігору Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Успенська, 12 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,06га.

1.14. Про надання  дозволу Сидоренку Андрію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гурканівська для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,000га.

1.15.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Гурдюмову Андрію Олександровичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 2 для  ведення садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,0874га.

1.16.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Чигринову Михайлу Сергійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1г  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0180га.

1.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Арестовій Тетяні Сергіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Верхня, 5, площею 0,10га.

1.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Болотіній Людмилі Пилипівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Харківський, 44, площею 0,10га.

1.19.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Злобіній Наталі Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 2а, площею 0,0933га.

1.20. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Потикун Олені Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 9, площею 0,10га.

1.21.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Самойленку Василю Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Східна, 1, площею 0,0655га.

1.22. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо    встановлення меж земельної ділянки Лопанчуку Миколі Миколайовичу, Лопанчук Оксані Фаіківні,  розташованої за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Пролетарська, 87, площею 0,0652га.

1.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пискуну Дмитру Юрійовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10га.

1.24. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щукіну Дмитру Ігоровичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 51, площею 0,10га.

1.25.Про  надання дозволу Мяснікову Валерію Миколайовичу на укладення договору оренди  земельної ділянки для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою:  Харківська область,  м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 1-К, площею 0,0150га.

1.26.Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га.               

1.27.Про внесення змін   до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів», площею 0,0020га.

1.28.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  ХLІХ (позачергової) сесії  VІІ скликання від 15.03.2019 року № 9.11-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності», площею 7,17га.

1.29.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Гаврюшенко Тетяні Григорівні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеренарна для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.30.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Кошиковій Юлії Олександрівні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеренарна для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.31.Про надання  дозволу Бурцеву Олександру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,000га.

1.32.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Фірсову Володимиру Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.33.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  Єгорову Дмитру Ігоровичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.34.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вовчанськ  на території Вовчанської міської ради, для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту), площею 0,0004га.

1.35.Про надання дозволу  Луценку Пилипу Вадимовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,007га.

1.36.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Павловій Анні Павлівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 55, площею 0,0616га.

1.37.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Павловій Анні Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 55, площею 0,0930га.

1.38. Про надання дозволу Шавирі Руслану Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53-з  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0035га.

2.Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01квітня  2020 року. Доповідає:  головний спеціаліст міської ради Аргунова О.

3.Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік. Доповідає: Катасонова Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності.

4.Про затвердження Положення «Про уповноважену особу за організацію та проведення процедур електронних закупівель в системі «Prozorro». Доповідає: Катасонова Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності.

5.Про затвердження актів списання основних засобів по комунальному підприємству «Вовчанськ». Доповідає: Катасонова Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності.

6.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,     виданих  у міжсесійний період:

6.1.Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, «Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік»,  виданих у міжсесійний період. Доповідає: Катасонова Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності.

6.2.Про  затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, «Про  затвердження Програми із запобігання поширенню на території міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області гострої респіраторної хвороби COVID-1, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2». Доповідає: Катасонова Людмила Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності.

6.3.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,  «Про преміювання міського голови та надання частини щорічної відпустки»,         виданих  у міжсесійний період. Доповідає: Мурашко Аліна Сергіївна - керуюча справами (секретар) виконкому.

 

 

 

Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО

 

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 30 квітня 2020 року                                                          № 4-VII

 

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 квітня 2020 року

 

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», постановою КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» № 1298 від 30.08.2002 р., ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 квітня 2020 року (Додаток 1).

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова), на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії І. Кулаков).

 

 

       

     

 

Міський голова                                                          Володимир ШЕВЧЕНКО

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 30 квітня 2020 року                                                               № 5-VII

 

Про внесення змін до місцевого бюджету
міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік
(20308301000)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України,  Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА: 
       

 1. Визначити на 2020 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 43 267 477,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 33 677 700,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 9 589 777,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 46 685 211,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 34 865 068,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 11 820 143,00 гривень;

  дефіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 1 187 368,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

  дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 2 230 366,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 
20 000,00 гривень, що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

 

 1. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів місцевого бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

Надати право міському голові у міжсесійний період проводити розподіл та перерозподіл коштів місцевого бюджету, субвенцій та інших трансфертів, шляхом видання розпоряджень, за умови погодження такого розподілу/перерозподілу з постійною комісією міської ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет.

 

 1. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

 1. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 6 452 143,00 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

 1. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2020 рік:

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 93, 96 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»:

 • Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 65 300,00 гривень;
 • акцизний податок від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2 846 500,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 16 500,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 45 100,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 736 000,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 293 360,00 гривень;
 • земельний податок з юридичних осіб – 3 346 800,00 гривень;
 • орендна плата з юридичних осіб – 3 583 200,00 гривень;
 • земельний податок з фізичних осіб – 238 900,00 гривень;
 • орендна плата з фізичних осіб – 614 000,00 гривень;
 • збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами – 86 200,00 гривень;
 • єдиний податок з юридичних осіб – 1 084 200,00 гривень;
 • єдиний податок з фізичних осіб – 5 644 400,00 гривень;
 • єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий період дорівнює або перевищує 75 % – 1 088 000,00 гривень;
 • частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету – 91 300,00 гривень;
 • адміністративні штрафи та інші санкції – 141 740,00 гривень;
 • плата за надання інших адміністративних послуг – 720 300,00 гривень;
 • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 56 900,00 гривень;
 • державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів – 80 200,00 гривень;
 • інші надходження (від приватизації житла) – 2 100,00 гривень;
 • інші субвенції з місцевого бюджету – 12 896 700,00 гривень.

 

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»:

 • плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (батьківська плата за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах) – 1 209 400,00 грн.;
 • екологічний податок – 79 400,00 грн.
 • субвенція з місцевого бюджету на виконання природоохоронних заходів – 8 300 977,00 грн.

 

 1. Установити, що у 2020 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 91 Бюджетного кодексу України, з урахуванням норм пункту 20 Розділу VI Бюджетного кодексу України «Прикінцеві та перехідні положення», а саме: кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними підпунктами абзацу 1) пункту 6 цього рішення, спрямовуються на:

оплату продуктів харчування в дошкільних навчальних закладах міста (за рахунок джерел, визначених першим підпунктом абзацу 1) пункту 6 цього рішення);

озеленення території міста відповідно до міської Природоохоронної програми (за рахунок джерел, визначених другим підпунктом абзацу 1) пункту 6 цього рішення).

 

 1. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • соціальне забезпечення;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

 1. Здійснювати за рішенням сесії Вовчанської міської ради розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих міською радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів (відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України) в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах.

 

 1. Надати право отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 4373Бюджетного кодексу України, міській раді в особі міського голови.

 

 1. Здійснювати обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ установами банків державного сектору у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини другоїстатті 78 Бюджетного кодексу України, за рішенням сесії міської ради.

 

 1. Установити, що апарат Вовчанської міської ради, як головний розпорядник коштів місцевого бюджету, забезпечує виконання норм Бюджетного кодексу Українистосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання тощо.

 

 1. Установити, що внесення змін до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік щодо перерозподілу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках, передбачених Бюджетним кодексом України.

 

 1. Рішення набуває чинності з 1 січня 2020 року.

 

 1. Додатки 1-до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 1. Рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертоїстатті 28 Бюджетного кодексу України.

 

 1. Установити інші положення, які регламентують процес виконання місцевого бюджету, а саме:

1) Розпорядники коштів місцевого бюджету та одержувачі коштів місцевого бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, зареєстрованих в органах Державної казначейської служби України. Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів не беруть бюджетні зобов’язання в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом бюджету та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

2) Керівники бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області, утримують чисельність працівників та здійснюють видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі відповідної бюджетної установи, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

3) Комунальні підприємства міста сплачують до загального фонду місцевого бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань щодо якої встановлені відповідним рішенням Вовчанської міської ради. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності комунального підприємства протягом 2020 року.

4) Вовчанському міському голові надається право укладати договори про передачу міжбюджетних трансфертів між місцевим бюджетом міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області та іншими бюджетами.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

 

Міський голова                                                            Володимир ШЕВЧЕНКО

 

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

 

  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від   30 квітня        2020 року                                         № 6-VII

 

 

                                       

Про затвердження Положення  «Про уповноважену особу за організацію та проведення процедур електронних закупівель в системі «Prozorro»

 

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Л.Катасонової, з метою забезпечення здійснення публічних закупівель, відповідно статей 1, 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 року № 557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», п.43 ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити Положення «Про уповноважену особу за організацію та проведення процедур електронних закупівель в системі «Prozorro»  (положення додається).
 2. Визнати такими, що втратили чинність рішення ХІ сесії VIІ скликання № 8.4 -VII від 08.07.2016 року «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Вовчанської міської ради» та рішення ХХХ сесій VIІ скликання № 7-VІІ «Про внесення змін до складу тендерного комітету Вовчанської міської ради VII скликання».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                         Володимир ШЕВЧЕНКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Рішенням  LXIIІ (позачергової) сесії

VII скликання від 30.04.2020 року

 

ПОЛОЖЕННЯ
про уповноважену особу

I. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) і визначає правовий статус, загальні  організаційні та процедурні засади діяльності уповноваженої особи, а також її права, обов’язки та відповідальність.

1.2. Уповноважена особа (особи) працівник  Вовчанської міської ради (далі рада) – службова, посадова та інша фізична особа ради, визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі, згідно із Законом та  на підставі рішення LXIIІ (позачергової) сесії VII скликання від 30.04.2020 року.

1.3. Метою діяльності уповноваженої особи (осіб) є організація та проведення процедур закупівель в інтересах ради на засадах об’єктивності та неупередженості.
1.4. Уповноважена особа (особи) у своїй діяльності керується Законом, іншими нормативно-правовими актами з питань публічних закупівель та цим Положенням.

II. Засади діяльності та вимоги до уповноваженої особи (осіб)

2.1. Уповноважена особа (особи) здійснює діяльність на підставі розпорядження або трудового договору (контракту) у відповідності до норм трудового законодавства. Уповноважена особа може мати право на підписання договорів про закупівлю у разі надання Замовником таких повноважень, оформлених відповідно до діючого законодавства.

2.2. Не можуть визначатися уповноваженими особами посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради.

2.3. Під час організації та проведення процедур закупівель уповноважена особа не повинна створювати конфлікт між інтересами Замовника та учасників чи між інтересами учасників процедури закупівлі, наявність якого може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі. У разі наявності зазначеного конфлікту уповноважена особа інформує про це Замовника, який приймає відповідне рішення щодо проведення процедури без участі такої особи.

2.4. Міський голова  має право визначити одну, двох чи більше уповноважених осіб у залежності від обсягів закупівель.

2.5. У разі визначення однієї уповноваженої особи міський голова  має право визначити особу, яка буде виконувати обов’язки уповноваженої особи в разі її відсутності (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці).
2.6. Уповноважена особа (особи) повинна мати: вищу освіту; належний обсяг знань чинного законодавства у сфері публічних закупівель та практику його застосування. У залежності від обсягів та предмета закупівлі уповноваженій особі (особам) доцільно орієнтуватися в одному чи декількох питаннях: в основах сучасного маркетингу, кон’юнктурі ринків товарів, робіт і послуг та факторах, що впливають на її формування, а також джерелах інформації про ринкову кон’юнктуру; у чинних стандартах та технічних умовах товарів, робіт і послуг, які закуповуються радою; у видах, істотних умовах та особливостях укладення догорів про закупівлю товарів, робіт і послуг тощо.

2.7. Оплата праці уповноваженої особи (осіб) здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

2.8. У разі визначення двох і більше уповноважених осіб міський голова може прийняти рішення щодо створення відповідного окремого структурного підрозділу та визначити керівника, який організовує роботу такого підрозділу.

2.9. Уповноважена особа (особи) під час виконання своїх функцій керується наступними принципами: добросовісна конкуренція серед учасників;  максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівлі; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.

2.10. Уповноважена особа (особи): складає та затверджує річний план закупівель; здійснює вибір процедури закупівлі; проводить процедури закупівель; забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця; забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом; забезпечує оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до вимог Закону; представляє інтереси управління з питань, пов’язаних із здійсненням закупівель, зокрема під час перевірок і контрольних заходів, розгляду скарг і судових справ; надає в установлений строк необхідні документи та відповідні пояснення; аналізує виконання договорів, укладених згідно із Законом; здійснює інші дії, передбачені Законом, та посадовою інструкцією.

2.11. Уповноважена особа (особи) має право: брати участь у плануванні видатків і визначенні потреби в товарах, роботах і послугах, що будуть закуповуватися; пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель;
ініціювати створення робочих груп з числа службових (посадових) та інших осіб структурних підрозділів ради з метою складання технічних вимог до предмета закупівлі, оцінки поданих тендерних пропозицій, підготовки проектів договорів тощо; приймати рішення, узгоджувати проекти документів, зокрема договору про закупівлю з метою забезпечення його відповідності умовам процедури закупівлі, та підписувати в межах своєї компетенції відповідні документи; вимагати та отримувати від службових осіб і підрозділів ради інформацію та документи, необхідні для виконання завдань (функцій), пов’язаних з організацією та проведенням процедур закупівель;
брати участь у проведенні нарад, зборів з питань, пов’язаних з функціональними обов’язками уповноваженої особи (осіб); давати роз’яснення і консультації структурним підрозділам управління в межах своїх повноважень з питань, що належать до компетенції уповноваженої особи (осіб); здійснювати інші дії, передбачені Законом.

2.12. Уповноважена особа (особи) зобов’язана: дотримуватися норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель та цього Положення; організовувати та проводити процедури закупівель; забезпечувати рівні умови для всіх учасників процедур закупівель; у встановленому Законом порядку визначати переможців процедур закупівель.

2.13. Уповноважена особа (особи) несе персональну відповідальність:
за прийняті нею рішення і вчинені дії (бездіяльність) відповідно до законів України; за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органа; за порушення вимог, визначених Законом у сфері публічних закупівель.

 

        Міський голова                                       Володимир ШЕВЧЕНКО                                          

 

                                           

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

                                                        

 

   

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від      30 квітня     2020 року                                         № 7-VII

 

 

Про затвердження актів списання основних засобів по комунальному підприємству «Вовчанськ»

Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  звернення директора комунального підприємства «Вовчанськ» Володимира ШАБЕЛЬНИКА, з метою приведення у відповідність до законодавства України належне утримання основних засобів, відповідно до п.п.1 п.9, п.5 ст. 59, ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити акти списання основних засобів на загальну суму первісної вартості 107792,65грн., а саме:

№ з/п

Найменування

Од. виміру

К-сть

Інв.№

Первісна вартість,

грн

Залишкова вартість, грн

1

Дорожня стела «Вовчанськ»

шт.

1

103201610

9952,00

1741,95

2

Комплекс садово-паркових скульптур

шт.

1

104201649

31000,00

1900,72

3

Радіотермінал

шт.

7

1042016169-1042016175

25200,00

919,36

 

4

Автомобіль ГАЗ-5314 (АХ 23-67 АІ) 1992рік

шт.

1

105201612

5401,00

0,00

5

Автомобіль ГАЗ-53АМ (АХ23-66АІ) 1989р.

шт.

1

105201622

14526,60

0,00

6

Автомобіль ГАЗ 5201 (АХ23-63АІ) 1990р.

шт.

1

1052016610

8419,00

0,00

7

Лавка дерев’яна 2008р.

шт.

11

10920163-109201613

13294,05

247,38

 

 

Разом:

 

107792,65

4809,41

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії І.Кулаков).

 

 

Міський голова                                                        Володимир ШЕВЧЕНКО

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

 

      Від   30 квітня     2020 року                                                  №  8.1-VІІ

 

 

  Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, «Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік»,  виданих у міжсесійний період.

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А. стосовно затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити  розпорядження Вовчанського міського голови, видані у міжсесійний період, а саме:

 - №   64 від    25.03.2020  року (додається),

- №   73 від   14.04.2020 року  (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова). 

 

 Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LХІІІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

 

      Від  30 квітня     2020 року                                          №  8.2-VІІ

 

 

   Про  затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, «Про  затвердження Програми із запобігання поширенню на території міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А. стосовно затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити  розпорядження Вовчанського міського голови, видане у міжсесійний період, а саме:

 - №   63 від    25.03.2020  року (додається).

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова). 

 

 

Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО

 

 

ОРИГІНАЛ ПІДПИСАНО

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДО НЬОГО

 

 

 

   Поіменне голосування до рівшення  LХІІІ (позачергова) сесії  VIІ  скликання "Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови, «Про преміювання міського голови та надання частини щорічної відпустки»,       виданих  у міжсесійний період"

 

Поіменне голосування до нього

 

Поіменне голосування до нього